Praktiniai mokymai siekiantiems ilgalaikių pokyčių karjeroje ir asmeniniame gyvenime
„DaVinci 365“ – unikali 12 mėnesių trukmės pokyčių programa, laikoma vienu efektyviausių užtikrintų pokyčių įrankiu visoje Lietuvoje

NORIU SUŽINOTI DAUGIAU

REZULTATYVUMAS PAGRĮSTAS ĮGŪDŽIŲ ĮTVIRTINIMO TECHNOLOGIJA
12
metų veikianti
pokyčių programa
>1700
programą
baigusių dalyvių

Ar prisimenate tas akimirkas, kai Jus buvo apėmusi didžiulė motyvacija keistis ir siekti tikslų, kurių iš tiesų trokštate? Kiek laiko tai truko, kol vėl „išgaravo“ ir jūs pasinėrėte į kasdienių darbų ir rūpesčių rutiną, o tikslai... tie svarbiausi Jūsų tikslai, taip ir liko neįgyvendinti?

Su šia situacija nuolat susiduria daugiau žmonių, nei galėtumėte pagalvoti.

Tikėtina, esate svarstę, kad tikslų įgyvendinimui bei pokyčiams trukdo pasitikėjimo savimi ar laiko stoka.
O galbūt tai – nežinojimas, ko iš tiesų norite?

Deja, bet bandymai rasti atsakymus asmeninio tobulėjimo literatūroje ar vienos dienos seminaruose neatnešdavo norimų rezultatų.

Kodėl vis žlunga
bandymai keistis?


Dauguma mūsų bandymų keistis žlunga, nes siekiant užsibrėžto tikslo yra sudėtinga laikytis sau duotų pažadų. Dėl ko taip nutinka?

Atsakymas paprastas – naujiems pokyčiams ir įgūdžiams formuoti neužtenka dienos ar savaitės. Tam prireikia ne tik daugiau laiko, tačiau ir kryptingų pastangų.

Turime gerų žinių: Jūs iš tiesų galite sėkmingai valdyti savo gyvenimą!

Realių pokyčių pasieksite tada, kada išties aiškiai suvoksite savo poreikius bei norus.

Tai jums padės lengvai pastebėti savo stipriąsias ir silpnąsias vietas: būtent jos padiktuos, kaip reikėtų keistis ir išsiugdyti tinkamus įpročius tikslui įgyvendinti.

Pokyčių programos „DaVinci 365“ metu Jūs išmoksite atrasti pagrindines problemas, trukdančias siekti ilgalaikių pokyčių asmeniniame gyvenime ir karjeroje
Ką kalba „DaVinci 365“ pokyčių programą baigę dalyviai?
Šie mokymai – tai vienas didžiausių mano pokyčių. Supratau, kad gyvenime yra daugiau, nei darbas, supratau, kad buvimas namuose prie televizoriaus nėra laiko leidimas su šeima, supratau, kad vien tik noro nepakanka, reikia kažką daryti, kad norai pildytųsi, o svarbiausia, kad turiu laiko viskam kam noriu. Per šiuos metus nuveikiau daugiau nei per prieš tai buvusius penkis, be to turiu aiškius tikslus ir planus, ką darysiu toliau.

Modestas Genys

strateginių pirkimų direktorius
40 metų
Štai prabėgo metai, sakyčiau vieni iš vertingiausių mano asmeniniame gyvenime. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pasinaudoti žiniomis, kurios keičia mane. DaVinci 365 mokymų programos pagalba, žingsnis po žingsnio, diena po dienos, susidėliojau svarbiausius gyvenimo tikslus ir prioritetus, išsigryninau vertybes, mokiausi planuoti laiką, bendrauti ir t.t. Tai tik ledkalnio viršūnė, nes svarbiausia, kas vyko per tuos metus – atsakomybės ugdymas prieš save ir prieš kitus, įpročių ir mąstymo keitimas. Ir visa tai davė savas patirtis ir pamokas.
Svarbiausia, kad jaučiuosi labiau pasitikintis savimi, mokausi suprasti emocijas, kalbėti apie jausmus ir supratingai klausytis. Noriu tobulėti, mokytis ir siekti išsikeltų tikslų. Ačiū Tęstinių mokymų centrui ir treneriui Tomui už skirtą dėmesį ir pamokas.

Albertas Paplauskas

projektų vadovas
41 metai
Manau DaVinci 365 mokymai tai vieni išskirtiniausių ir prasmingiausių mokymų mano gyvenime, kurių naudą šiandien jaučiu labiausiai.

Darius Strazdas

direktorius
45 metai
Trenerė Ineta labai šiltas ir atviras žmogus, kuriame slypi daug drąsos ir ryžtingumo. Per mokymus trenerė Ineta kalbėjo apie Ileizma, kalbėjimą apie save trečiuoju asmeniu. Šią informaciją perteikė labai nuoširdžiai ir per savo patirties prizmę, dėl ko sugebėjau geriau įsiminti šią praktiką ir išsiugdyti šį įprotį gyvenime. Šiuo metu stengiuosi kalbėti apie save tik pirmuoju asmeniu ir taip prisiimti atsakomybę už savo žodžius. Mokymų eigoje supratau, kad mane neramina savo jausmų nesupratimas ir skirstymas į geras ir blogas emocijas, dabar tiesiog džiaugiuosi suprasdama, kodėl aš patiriu tokias emocijas. Atviras pokalbis per vieną iš mokymų seminarų su trenere Ineta padėjo man atsakyti į klausimą, dėl kokių priežasčių galėjo suprastėti mano supratingumas. Esu dėkinga Inetai už pasidalijimą savo patirtimi, kuri suteikė ryžtingumo pokyčiams, kai to iš tikrųjų reikėjo. Trenerę rekomenduočiau merginoms, kurioms pritrūksta drąsos pokyčiams, jaučia savęs supratingumo stoką bei kurioms reikalingas atviras ir nuoširdus pokalbis.
 

Valerija Močenec

buhalterė
24 metai
Po mokymų praėjo dar ne tiek daug laiko, kad galėčiau pasakyti, jog mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai, tačiau pasikeitė tikrai daug kas, dingo kaltės jausmas, kuris kankino ne vienerius metus, kažkur pabėgo nerimas, atsirado didžiulis potencialas keistis, destrukcija pasikeitė į konstruktyvius įpročius ir švarų mąstymą.

Živilė Dzencevičiūtė

vadovė
45 metai
Ačiū treneriui Tomui ne tik už aiškią mokymų struktūrą platformoje, kokybišką, mąstyti skatinančią literatūrą, „gilius“ filmus, seminarus, kuriuose juokas keičia ašaras ir atvirkščiai, bet ir asmeninį dėmesį – atskirą planą, pagal mano poreikį. Jaučiau, kad esu lydima ir palaikoma.  
Mane itin kamavo ribojančio mąstymo įpročiai, tik dabar gebu juos racionalizuoti. Nors vis dar jaučiu nerimą, bet moku stebėti savo emocijas, atsekti vieną ar kitą emociją sukėlusią priežastį, o svarbiausia suprantu, kad tai aš esu atsakinga už tai, ką ir kodėl renkuosi. Mano didžiausias pasiekimas, kad lioviausi neigti realybę.
Programoje įgijau gyvenimą itin lengvinančių įpročių: nuo pačių paprasčiausių rutininių, kaip tinkamas miego ritmas, sveiki mitybos įpročiai, sportas, iki laiko sau, šeimai, savo pomėgiams, vidiniam ir profesiniam tobulėjimui, savo pokyčių stebėjimui. Mokymuose man pavyko išsigryninti savo vertybes ir prioritetus. Dabar mažiau blaškausi, bandydama visur spėti, o prioritetams laiko pakanka. Pradėjau mokytis planuoti. Jaučiu, kad man tai patinka ir tikiuosi, kad planavimo įpročio neuronai uoliai tvirtėja. Šiandien jau gebu būti su savimi, girdėti save ir rinktis, ko tikrai noriu aš, o ne gali norėti kiti, kad aš norėčiau. Išmokau stebėti savo jausmus, emocijas. Išmokau sakyti „ne“ ir nejaučiu kaltės.  
Nuoširdžiai sakau, kad  ši programa yra viena geriausių mano gyvenimo investicijų. Ačiū treneriui Tomui ir visai komandai už turiningą ir auginančią kelionę „linksmaisiais kalneliais“!

Sima Vaškelytė-Jankevičienė

projekto konsultantė
32 metai
Į „DaVinci 365“ atėjau vedamas noro tobulėti ir pakeisti savo gyvenime tai, kas trukdė siekti tikslų. Problemos su kuriomis startavau programoje buvo labai žemiškos: laiko planavimas, atsakomybės stoka, stresas, blogi bendravimo įpročiai, uždarumas ir baimės.„DaVinci 365“ mane išmokė labiau planuoti laiką, davė įrankius ir išgrynino bloguosius mano įpročius, kurie sujaukdavo dienos planus. Išmokau nusistatyti prioritetus ir keltis ilgalaikius tikslus. Nauji įpročiai su laiko planavimu sumažino nerimą ir stresą. Atsakomybės stoka tiek darbinėje aplinkoje, tiek šeimoje buvo žema, o labiausiai tai buvo kritusi atsakomybė prieš save. Rekomenduotos knygos, užduotys platformoje, individualios užduotys, bei Tomo asmeninės konsultacijos padėjo ugdyti atsakomybes. Tobulinant bendravimo įgūdžius turėjau tapti atviresnis ir laužyti kitų primestus bendravimo įpročius. Šioje vietoje teko įdėti daug praktinių pastangų ir tai davė vaisių, kaip atviras bendravimas su vaikais, jie jau nebebijo pasakyti kas ne taip, nes žino, kad išklausysiu nekritikuodamas ir patarinėdamas.
Iš šių mokymų pasiėmiau daug ir žinau, kad tai geras startas mano didelių pokyčių link. Tomas, kaip treneris – tikras lyderis, griežtas, bet teisingas, draugiškas ir tuo pačiu labai profesionalus. Tomai, AČIŪ tau ir tavo Komandai už apčiuopiamus pokyčius kurie sudrebino mano pasaulį!

Andrius Satkūnas

gamybos vadovas
35 metai
Po mokymų supratau, jog pagrinde įpročiai reguliuoja mūsų gyvenimą. Naudos davė ir toliau tebeduoda tinkamos skaitomos knygos. Visada laikausi taisyklės: „Rezultatai niekada nemeluoja“. Mokymų metu dar labiau sustiprėjo supratimas, jog tik įdėtas darbas gali duoti rezultatą. Judant vistiek bent kažką galima padaryti. Dabar skiriu laiko savęs tobulinimui: vedu užrašus, skaitau knygas. Kai aptingstu galiu save nugalėti ir vėl dirbti. Nebesproginėju. Moku kritinėse situacijose išlikti ramus. Vakar labai karštoje situacijoje susivaldžiau. Po to viską dar kartą paaiškinau ir vakare vėl veiduose buvo šypsena. Mano akimis trenerė Ineta gali vesti tokias paskaitas, mokymus. Ji gerai, gražiai atrodo, tvarkinga, šypsosi. Labai maloni ausiai trenerės Inetos dikcija. Jai stovint prieš auditoriją norisi jos klausytis. Teko kartu su Ineta atlikti užduotis poroje. Reikėjo kalbėti apie jausmus, tariamus jausmus perteikti. Labai sunku buvo tai padaryti. Bet nuo tada esu pagyręs keletą nepažįstamų žmonių, pasakydamas: „šiandien jūs labai gražiai atrodote“. Jie iš netikėtumo nusišypsodavo. Tikrai manau, jog jiems pakeldavau nuotaiką. Šaunu. Manau, kad trenerė Ineta tikrai gali dėstyti paskaitas DaVinci 365 mokymuose. Bent apie jausmus. Šiuos mokymus rekomenduočiau absoliučiai visiems. Galiu patvirtinti, kad tokie mokymai būtini, kaip ir baigti vidurinę mokyklą.

 

Andrius Kirklys

įmonės savininkas
40 metų
„DaVinci 365“ programa apvertė mano gyvenimą aukštyn kojomis. Nepaisant to, kad profesinėje veikloje buvau nuveikusi nemažai darbų, trūko motyvacijos pasiekti daugiau, trūko pasitikėjimo. Visada jausdavau nerimą ir nesupratau iš kur tai kyla ir ką su tuo reikia daryti. Buvo daug klausimų, į kuriuos norėjau turėti atsakymą ir ties tuo dirbti.
Pagerinau santykių kokybę su artimais žmonėmis ir tai nereiškia, kad kažką dariau nenuoširdžiai, norėdama kažkam įtikti, atvirkščiai tapau atsakinga tiek prieš save, tiek prieš kitus, nebeliko netikrumo, nebeliko kaukės, kuri melavo, kad viskas yra gerai. Juk objektyvi realybė yra skaudi ir nepatogi, ir kartasi geriau yra jos nematyti ir nepriimti.
Kuomet pradėjau keistis, „atkrito“ dalis draugų. Tapau nebepatogi. Ir kiekvienas mažas žingsnelis man padėjo jaustis geriau, padidėjo mano pasitikėjimas savimi. Man tapo mažiau svarbu, kas ką apie mane sakys ar sako. Aš tapau atsakinga prieš save.
Laiko planavimas tapo mano stipriausias įprotis, dažnai manęs klausia; „Oksana, kaip tu viską spėji?“. Spėju padaryti viską, ko noriu ir tai, kas man yra prioritetas. Nepaisant to, kad turiu verslą, klientus, dirbu su pardavimais, vedu mokymus ir esu mama, randu laiko sau, sportui ir laisvalaikiui. Taip pat, atradau laiko „DaVinci 365“ programai, knygų skaitymui, praktikoms, susitikimams su grupės nariais, sėkmingai užbaigiau „Tęstinių mokymų centro“ programą ir turiu vieną geriausių rezultatų, kuris man yra be galo reikšmingas.
Šiai dienai turiu daug naujų įpročių, kurie man padeda judėti į priekį. Per metus išplėtojau savo verslą, padidinau įmonės pelną, išsikėliau sau naujus tikslus, kurie jau pradėjo realizuotis.
Tomas Kaulinskas šiai dienai man yra tapęs autoritetingu žmogumi, konsultacijų metu padėjo man drąsiau žengti į priekį. Konsultavausi tiek verslo, tiek asmeniniais klausimais, sulaukiau daug naudingų patarimų. Seminarai, kuriuos vedė Tomas buvo informatyvūs, sudrebinantys mano vidinį pasaulį. Esu be galo Jam dėkinga už suteiktas žinias ir pokyčius, kurie pakeitė mano gyvenimą. Neabejotinai tai geriausia mano investicija!

Oksana Šliagova

Vadovė, verslininkė
27 metai
Atėjau su dviem pagrindiniais tikslais: profesiniu – išmokti ramiai be streso ir įtampos valdyti iki 5 skirtingų projektų vienu metu, nelaikydamas visko galvoje ir su asmeniniu, kurio maniau tikrai bus neįmanoma pasiekti – 80% savo laiko jaustis ramiam, harmoningam, užtikrintam ir kad neigiami įvykiai neįtakotų mano asmeninės būsenos į neigiamą pusę.
Pradėjau programą labai aktyviai, noriai ir su dideliu entuziazmu. Pasiekiau 95% savo tikslų ne per metus, o net per pusę metų. Su Tomo pagalba, kaip Trenerio ir vedlio, su struktūrizuota programa, kurios tikslas kiekvienam duoti maksimalios naudos ir svarbiausia su asmeniniu užsispyrimu, pasiėmiau iš programos daugiau, nei tikėjausi.
Pasikeitė mano mąstymo įpročiai: nebespėlioju, ką kiti pagalvos ar pasakys. Nebežaidžiu gelbėjimo žaidimų (auka, budelis, gelbėtojas) – tai kardinaliai pakeitė mano bendravimą. Supratau, kas yra ATSAKOMYBĖ gilesniame požiūryje (šis punktas davė man didžiausią vidinę ramybę). Išsigryninau, ko aš tikrai noriu, kas aš esu, kas man patinka ir atsilaisvinau nuo pašalinių žmonių nuomonių, kurios man keldavo nemažą įtampą.
Pasikeitė mano fiziniai įpročiai: kiekvieną dieną planuoju savo darbo dieną, kad pasiekčiau savo pačius svarbiausius tikslus. Einu miegoti nustatytu laiku ir 90% laiko esu energingas ir pailsėjęs.
Treneris Tomas man visada buvo atviras, pasiekiamas, kai man reikėdavo ir konkretus. Su Tomu aš jaučiausi kaip lygus su lygiu, buvo aukšta abipusė pagarba, dėl to buvo lengva pasitikėti, jaukiai jaustis dirbant kartu ir siekti užsibrėžtų tikslų.
Esu dalyvavęs daugelyje mokymų, seminarų, bet pasižiūrėjus atgal, dabar atrodo labai juokinga, kiek tikėjimo ir laikinų burtų visi seminarai man davė, o realios naudos, kuri liktų ir kurią įsisavinčiau – labai mažai. Aš nesitikėjau transformuotis į naują žmogų, į tikrą save dėl mokymų, tačiau nuoširdžiai dirbdamas pats sau padovanojau dovaną – naują, man labai patinkantį save. Pasiekti užsibrėžtus tikslus programoje (o gal net ir viršyti juos) gali kiekvienas, bet tai priklausys tik nuo dalyvio. „DaVinci 365“ programą priskirčiau paprastam paspirtukui. Kiek žmogus ant paspirtuko spirsis – tiek ir nuvažiuos, jei nesispirs, niekas už tą žmogų tuo keliu programoje nenustums ir nenutemps.

Benas Majauskas

Vadovas
28 metai
DaVinci 365 mokymuose gavau daug užduočių „susipažinimui“ su savimi. Po truputį sumažėjo nerimas, dingo nemiga, susitvarkė darbo ir poilsio rėžimas, pradėjau vėl sportuoti, atradau save darbinėje veikloje, tapau atviresnis, sukūriau puikius santykius, sumažinau melą savo gyvenime, o sau turbūt jau ir negalėčiau pameluoti. Praėjo metai ir jie buvo vieni geriausių mano gyvenimo metų, pilni gerų pokyčių, su kuriais pasikeičiau ir aš, ir mano gyvenimo kokybė. Pojūtis, kad einu teisingu keliu kasdien vis stiprėja. Treneris Tomas mokymų programą paruošė kruopščiai, apgalvojo iki smulkmenų, susistemino ir įkėlė į mokymų platformą, kurią sukūrė taip, kad galėtų nuotoliniu būdu nuolat kontroliuoti užduočių atlikimą ir mokymosi procesą. Programą papildydavo rekomenduodamas knygas ir filmus, skirdamas individualias užduotis.

Valensas Glinskis

vadovas
45 metai
Saviugdai skirti metai buvo vieni iš svarbiausių mano gyvenime. Buvau naivus, ieškojau lengviausio kelio. Dažnai asmenines problemas spręsdavau jas ignoruodamas ar tiesiog nurašydavau kaltę aplinkybėms. Prie to prisidėdavo ir nevykę asmeniniai santykiai, darboholizmas, tikslų neturėjimas, neaiškios vertybės ir visa puokštė kitų „gėrybių“. Atsidūriau  akligatvyje ir nežinojau, ką daryti toliau.
Noras keistis buvo stipresnis, supratau, jog su dabartiniu savo elgesiu toli nenueisiu. Mokymų metu ugdydamas naujus įpročius, analizuodamas savo elgesį bei veiksmus ne kartą patekau „už komforto zonos“. Kartais tiesiog atsirasdavo noras nieko nedaryti, tačiau su Tomo pagalba asmeninių konsultacijų metu ar paskambinus jam kritiniu atveju rasdavau atsakymus, kaip vėl atsitiesti ir judėti pirmyn.
Supratau, jog norint tobulėti, turiu keistis. DaVinci 365 mokymų dėka įgavau pagrindus bei įrankius geresniam savęs pažinimui ir asmeniniam efektyvumui lavinti. Taip pat, susipažinau su įdomiais žmonėmis, kai kuriuos iš jų galiu vadinti tikrais draugais. Esu nuoširdžiai dėkingas Tomui ir jo komandai, jog prisidėjo prie ypač svarbių pokyčių mano gyvenime.

Vytautas Burba

virėjas
30 metų
Džiaugiuosi, kad atėjau į šiuos mokymus. Tai buvo geras vienerių metų laikas savęs pažinimo ir išbandymo. 
Mokymų pradžioje atlikto asmenybės portreto testo rezultatai tikrai nedžiugino. Praėjus pusei metų buvo pakartotas testas ir rezultatai tikrai man buvo nerealūs. Bet kas pas mane pasikeitė per tuos vienerius metus? Tapau atviras, išsiugdžiau naujus įpročius: planuoti poilsį, planuoti darbo dieną. Atsirado vidinė ramybė. Turiu tikslus. Nebijau išsakyti, kas šią minutę mane neramina. Atėjo pasitikėjimas, geri santykiai šeimoje. Džiaugiuosi savo pasikeitimais.
DaVinci 365 mokymų programa tiems, kurie tikrai nori save pakeisti.
Didelis AČIŪ mokymų Treneriui Tomui ir visai jo komandai, kurie visus metus mūsų klausė, mokė ir davė patarimus bei visapusišką palaikymą.

Genadijus Smirnovas

pirtininkas
47 metai
Kuomet vyko seminaras ir gvildenome emocijų bei jausmų temą – žiūrėjome vaizdo įrašą ir grupelėse dalinomės savo mintimis bei jausmais. Man pasirodė labai nuoširdu, kai Ineta visiškai atvirai neslėpė ašarų, buvo labai tikra, paprasta ir jautri. Tą momentą tiesiog pasijaučiau su ja labai jaukiai, nes, kaip dabar suprantu, galvojau, kad jau trenerė ne pirmą kartą žiūri ir apskritai gal neparodys Savo reakcijos. Tačiau mano išankstinė nuomonė nepasitvirtino ir likau maloniai nustebusi.
 

Vaida Ravinskienė

farmacinės veiklos vadovė
31 metai
Po mokymų pokyčiai gyvenime išties įspūdingi – aiškesni gyvenimo tikslai, geresni santykiai su šeimos nariais ir bendradarbiais, atsirado daugiau ramybės gyvenime.

Katažina Kozlovskienė

direktorė, auditorė
44 metai
DaVinci 365 mokymai buvo pats geriausias mano pasirinkimas, iš esmės pakeitęs ir vis dar keičiantis mano mąstymą, požiūrį, įsitikinimus, įpročius, savijautą, santykius ir t.t. Mokymai pateisino mano lūkesčius su kaupu.
Atsirado žymiai daugiau pasitikėjimo, vidinės ramybės, motyvacijos, atsakomybės, drąsos, atvirumo, ryžto, pasitenkinimo, meilės sau, sumažėjo nerimas, baimės, kaltės jausmas, atsirado aiškesni tikslai, laiko planavimo įgūdžiai. Viduje jaučiuosi kitu žmogumi. Suvokiau, kad kryptingai ir nuosekliai dirbdama bei taikydama programos metu gautus įrankius galiu pasiekti neįtikėtinus tikslus ir susikurti savo svajonių gyvenimą.
 
DIDELIS AČIŪ dar kartą už mokymus, konsultacijas ir tą gerą jausmą viduje. :)

Rasa Šerpenskaitė

vyr. buhalterė
44 metai
Susitikimai prasidėjo kursų pusiaukelėje, galva buvo pilna įvairių minčių, jausmų ir abejonių. Bendraudamas su Asta supratau, kad mintys / pamąstymai galvoje, taip pat emocijos ir jausmai – tai tik mintys ir iliuzija, kol jų neišsakau, tol tai yra netikra. Tas supratimas padeda laisviau / aktyviau bendrauti, laisviau reiškiu emocijas ir mintis.
Iki susitikimo su Asta buvau gavęs individualią užduotį rašyti ribojančius įpročius ir kažkaip sunkiai sekėsi, jau po pirmo susitikimo pasistūmėjau su jais. Pasikalbėjęs su Asta supratau kad šiai užduočiai, taip pat ir kitoms, turiu skirti konkretų laiką ir tai jau tapo ritualu.
Bendraudamas su Asta supratau, kad užplūdusios teigiamos emocijos nuneša kaip banga ir kuo labiau laikau tas emocijas – tuo labiau jos valdo. Supratau, kad jos natūralu ir svarbu kaip oras – tada sau daugiau leidžiu, jei noriu džiaugtis tai džiaugiuos, jei liūdna – tai irgi normalu. Labiau slopindavau teigiamas emocijas. 
 
Kam rekomenduočiau – visiems, kas pasiryš pokyčiams.
 

Valdas Krogertas

projektų vadovas
47 metai
Po mokymų pradėjau drąsiau reikšti savo emocijas, pasirodo jų savyje turiu prikaupęs nemažai. Supratau, kad didžiausias mano skaudulys, tai yra santykiai su tėvu. Jog jie nėra tikri, daug vaidybos ir prisitaikymo, nėra nuoširdumo. Aš bijau jo netikėtų reakcijų, bijau susipykti, bijau netinkamai kažką pasakyti, jis negirdi manęs, dabar esu priėjęs išvados jog jis manęs nemyli ir yra beprasmiška kažką pakeisti. Mokymų metu išmokau labiau girdėti save, kas man patinka, o kas nepatinka, tai leidžia drąsiau priimti sprendimus.
Mano supratimu trenerės Astos tikslas buvo išlaisvinti mano atvirumą ir jai tai pavyko.
Šiuos mokymus rekomenduočiau žmonėms, kurie nesijaučia produktyvūs.
 

Deividas Mikaliūnas

direktorius
30 metų
Su Asta man teko bendrauti DaVinci 365 mokymų seminare. Asta man patiko, nes buvo labai atidi kiekvienam seminaro dalyviui. Atliekant užduotis, dalyvaujant aptarimuose Trenerė sugebėjo užduoti labai taiklius klausimus, kurie privertė mane pažiūrėti kitu žvilgsniu į konkrečią situaciją iš mano paauglystės, t.y. paskatino imtis atsakomybės už savo sprendimus užuot tą atsakomybę permetus mano artimiems žmonėms. Taip pat trenerė labai patiko ir tuo, kad pati buvo atvira, dalinosi savo asmeninėmis patirtimis. Nebandė sukurti apie save įvaizdžio, kad yra tobula, neklystanti. Tai man padėjo dar labiau atsiverti atliekant užduotis. Esu dėkinga trenerei Astai už jos seminaro metu skirtą dėmesį man ir taiklius klausimus bei pastabas. Tiek Astą, tiek pačius mokymus galėčiau rekomenduoti kiekvienam, kuris siekia asmeninio tobulėjimo ir savęs pažinimo. Tikrai puikūs mokymai, iš kurių gaunu daug daugiau, nei tikėjausi prieš mokymų pradžią.
 

Evelina Trukšinienė

advokatė
36 metai
Šie mokymai man padėjo atrasti prigimtinius talentus, kurių pagalba siekiu savo svajonių. Suformavo visus reikiamus įpročius, kad įveikčiau iškilusius iššūkius. Per metus laiko pasiekiau daugiau, nei per visą savo gyvenimą. Pamačiau, kad nuoseklus ir kryptingas darbas padeda pasiekti bet kokius išsikeltus tikslus. Supratau, kad laimę suteikia vertybių realizavimas ir mėgstama veikla.

Gediminas Gudaitis

CNC operatorius, programuotojas
31 metai
Man DaVinci 365 programa buvo kol kas geriausias dalykas gyvenime. Kodėl? Nes po šios programos pradėjau gyventi visiškai naują gyvenimą. Su nauja savimi, nauja veikla, požiūriu. Pats svarbiausias dalykas, kas labiausiai man padeda toliau tobulėti – atsakomybė ir atvirumas. Nustojus meluoti sau ir kitiems, pradėjau suvokti tikrąją realybę.
Palyginus pirmąjį testą su paskutiniuoju, iš tiesų padariau didelę pažangą. Suvokiau, kad gyvenimo prasmė yra GYVENTI ir tas mane išlaisvino nuo kasdienio galvojimo ir trūkumo, kad nežinau, kas mano gyvenimo prasmė. Aš pati dar vis stebiuosi, kaip viskas pasikeitė mano viduje. Kokia didelė laisvė atsirado ir nuoširdumas.
Kai atsiverčiu pirmąjį lapą, kur užrašyti mano lūkesčiai ir pamatau: pakelti savivertę, mane suima lengvas juokas. Nes pati programa kur kas stipresnė ir padeda pasiekti didelių rezultatų. Aš tapau atsakinga, neliko depresijos, nesu tokia linkusi į kraštutinumus, kadangi atsirado daugiau balanso. Aš tiesiog pakeičiau visą gyvenimą. Savo vidų ir nuostatas, įsitikinimus.
Ačiū, Tomai, žinau, kad pagrindinį darbą atlikau aš, tačiau daug Jūsų įžvalgų man padėjo eiti toliau, jaučiau tylų palaikymą, kai buvo sunku. Tiesiog esate man autoritetas, kuris įkvepia gyvenimo pokyčiams.

Beta Juršaitė

maisto gamyba
26 metai
Ramybė. Labai didelės apimties ir daug prasmių turintis žodis, kuris atsiskleidė man ir mano šeimai šių mokymų dėka.
Išmokau save kontroliuoti, pažinti problemas ir jas sėkmingai šalinu. Įgijau pasitikėjimą savimi ir savo veiksmais.
Išsigrynintos vertybės leidžia daryti didelius darbus bei yra papildoma motyvacija siekiant tikslų išsikėlimo ir įgyvendinimo. Santykiai su antra puse, santykiai su vaikais, savo verslo kūrimas yra tik nedidelė dalis to, ką gavau iš šių mokymų. 
Išmokau save mylėti ir gerbti, suradau laiko žvejybai ir poilsiui. Keistokai skamba, tačiau tik tokiu būdu galima išmokti mylėti ir suprasti aplinkinius.

Algirdas Viedrynaitis

vadovas, konstruktorius
34 metai
Į mokymus atėjau su viltimi įveikti savo vidinius blokus, kurie labiausiai mane stabdo profesinėje veikloje ir šiek tiek susitvarkyti asmeninį gyvenimą. Tapau ramesnė, drąsesnė, labiau pasitikinti savimi ir kitais, geriau sutariu su artimaisiais, labiau džiaugiuosi gyvenimu, mano aplinkoje atsirado daugiau pozityvių žmonių. Profesinėje veikloje tapau diplomatiškesnė, kryptingesnė.

Vilma Matulevičienė

verslininkė
38 metai
Po mokymų pradėjau stebėti save, kokiose rolėse aš esu. Anksčiau galvojau, kad dažniausiai esu gelbėtoja, bet po mokymų, po trenerės Inetos ir trenerio Tomo pastebėjimų / pastabų supratau, kad dažniausiai esu auka. Tai padėjo man prisiimti atsakomybę už kai kuriuos veiksmus ir paskatino imtis pokyčių ir visai nemažų. Mokymų metu supratau, kad beveik visiškai nemoku nustatyti ribų, Inetos pagalba žingsnis po žingsnio jas nustatinėju, Inetos patarimai dėl laiko planavimo, taip pat pravertė, kai buvau užstrigusi su palinkėjimais, dėka Inetos patarimų, pavyko juos surašyti ir tęsti darbą mokymų platformoje. Pradėjau rinktis mėgstamas veiklas, daugiau laiko skiriu sau, svajoju, užsibrėžiu tikslus, siekiu jų, mėgaujuosi ir vertinu tai, ką turiu ir ką gaunu, atrandu save ir nebijau būti savimi.
Trenerę vertinu puikiai, padėjo suprasti, kur praktikose reikia pasitempti, ačiū, kad parodė, ką turiu ir už tai, kad leido suprasti, jog nepasiimu visos pagalbos, kiek gaunu ir būtent ji konsultacijų metu leido man suprasti, kad dažnai esu auka.
Ačiū Inetai už patarimus, už palaikymą, už gerą kritiką („pabarimą“), kad nukreipia, leidžia suprasti, kur turiu tobulėti. Dėkoju Inetai už pagyrimus, už savo disciplinos ugdymą, už mano teigiamų pokyčių parodymą, nes vis dar esu linkusi save nuplakti ir siekti „viskas arba nieko“.
Trenerę Inetą rekomenduoju tiems, kuriems reikia palaikymo, pagalbos, jautriems žmonėms, nes pasidalindama savo gyvenimiškais pavyzdžiais padeda rasti reikalingus atsakymus.
Šiuos mokymus rekomenduočiau savo draugėms, nes man jie labai patinka ir jaučiu jų naudą, tikiu kad ir joms jie būtų naudingi, padėtų atrasti gyvenime balansą, nesijausti kaltomis ir labiau pasitikėti savimi.
 

Odeta Sabaliauskaitė

buhalterė
41 metai
Labai džiaugiuosi, kad savo gyvenime sutikau mokymų trenerę Astą Pečiulienę. Jos mokymų metu sužinojau labai daug naudingos informacijos apie reikiamų knygų pasirinkimą, atsakomybę, ribojančius įpročius ir t.t. Supratau, kad turiu polinkį viską skirstyti į „juoda“ ir „balta“, nuvertinu pozityvius dalykus, darau skubotas išvadas ir neretai klijuoju etiketes. Visa tai labai stipriai žemina mano gyvenimo kokybę ir mano pačios savivertę. Supratau, kad kaip mąstau aš, taip ir atrodo mane supantis pasaulis. Aiškiai išdėstytos medžiagos, rekomenduotos literatūros ir taiklių Astos pastebėjimų dėka suvokiau, kad reikia kažką keisti. Tad įdėjau pastangų ir pradėjau ne taip kategoriškai vertinti aplinkui mane vykstančius įvykius, kasdien stengiuosi įžvelgti daugiau pozityvumo visose mane liečiančiose srityse: darbe, namuose ir t.t., neskubu daryti sprendimų ir lioviausi klijuoti etiketes. Jau po pirmųjų dienų pastebėjau, kad mano gyvenimas tampa gražesniu, spalvingesniu, džiugesniu ir, aišku, laimingesniu. Trenerę Astą vertinu kaip atvirą, supratingą, entuziastingą ir uždegančią pokyčiams trenerę. Esu jai be galo dėkinga už pagalbą įsivertinant  mano gyvenimą ir darant progresyvius mano asmenybės pokyčius siekiant laimingo, pilnaverčio gyvenimo. Jei norite gyventi laimingiau, matyti gražesnį pasaulį aplinkui save, savo aplinką vertinti plačiau ir pasisemti džiaugsmingo pokyčių entuziazmo – rekomenduočiau pasirinkti mokymų trenerę Astą.   
 

Renata Boguševičienė

direktorė
45 metai
Keitėsi viskas: vertybės, tikslai, mano reakcijos, mąstymas, įpročiai. Aš pradėjau miegoti!! Rekomenduotos konkrečios praktikos padėjo suvokti save kaip asmenybę, atradau tikrąsias savo, o ne primestas kažkieno, vertybes. Jaučiau kaip iš bestuburės medūzos po truputį atgaunu formą, įgyju stuburą, evoliucionuoju. Nors treneris teigė, kad šiam procesui reikalingi šimtai, tūkstančiai, dešimtys tūkstančių metų, tačiau aš tai padariau per vienerius metus!!
Taigi, apie mano pokyčius konkrečiai: karantino šalyje metu išėjau iš darbo, kuris rijo mano asmeninį laiką, sveikatą, laužė ir taip sulaužytą stuburą. Ėmiau rūpintis sveikata, pradedant dantimis, baigiant kepenimis. „Niekas nevyksta“ santykiai transformavosi į brandų tarpusavio ryšį, branginu kiekvieną minutę praleistą su vyru: mudu einame į pasimatymus, lankomės parodose, turime bendrų temų pokalbiams. Nuoširdžiai tą žmogų myliu jam suprantama forma. Tą patį jaučiu iš jo. Aš turiu laiko sau, dėl to esu ramesnė. Aš turiu laiko vaikams. Taip pat – tobulėjimui. Atgaivinau savo hobį – groju pianinu (negrojau 22 metus). Sugrioviau savo pagrindinę iliuziją, kad dideli pinigai daro mane laimingą. Ne ne ne! Finansinė drausmė mane daro laimingą. Ir, žinoma, mano pagrindinis pokytis – nauja veikla. Kone 5 metus ją nešiojausi galvoje ir vis marinau, slopinau, dusinau, gniaužiau manydama, kad tai – ne man, nuvertindavau save, kaip neturinčią patirties, galvodavau, kad nemokėsiu, negebėsiu, nežinosiu ir t.t. Dirbsiu su šeimų bendruomenėmis, organizuosiu renginius, veiklas, bursiu žmones aplink save, klausysiu, girdėsiu, įgyvendinsiu. Ši idėja jau gula į nuoseklų planą. Manęs laukia tai, apie ką svajojau nuo mokyklos, tačiau nesugebėjau nei aiškiai įvardinti, nei juo labiau tai įgyvendinti: kurti prasmingai, dirbti su žmonėmis, daryti įtaką, matyti, kaip keičiasi gyvenimai.
Šie metai buvo kardinaliai kitokie, nei prieš tai buvę. Išmokau atpažinti savo emocijas, leidau jas išjausti, atsikračiau nereikalingo emocinio bagažo. Mano rezultatai pagerėjo dvigubai. Dvi-gu-bai!! Esu motyvuota, atvira, atsakinga, rami, pasitikinti, kelianti tikslus ir žinanti, kaip juos įgyvendinti. Kartais stebiu save iš šalies ir negaliu patikėti, kad visa tai – esu aš. Tačiau, ši programa – nėra tik faini dalykai. Perspėju Jus, „DaVinci 365“ turi šalutinį poveikį – ji kuria priklausomybę nuo gerų knygų, gerų filmų, įdomių pašnekovų, prasmingos veiklos, laiko planavimo, tikslų išsikėlimo, jų įgyvendinimo ir dar begalę kitų. Todėl, žmogau, jei nesi pasiruošęs tam, geriau jau plauk pasroviui ir toliau, nes šie pokyčiai nuneš tave tiesiai į tavo svajones, jei tik jų turi. Ar manai, kad jau omega? Ne, iš tiesų, tai tik dar viena pradžia, tikra alfa. AČIŪ, Tomai.

Giedrė Vyšniauskienė

Direktorė
41 metai
Dėkoju už  svarbias, taiklias Trenerio  įžvalgas ir  pamokas siekiant praplėsti savęs suvokimo ribas. Supratau, kad tos ribos labai priklauso nuo to, kokias mintis, emocijas aš ir visi mes skleidžiame aplink save. Tik tada, kai pradėjau keisti savo įpročius, išsigryninau vertybes ir susidėliojau tikslus, ėmė ryškėti gyvenimo vizija. Suvokimas, kad viskas priklauso nuo manęs, nuo mano mąstymo, elgesio, atsakomybės prieš save – vienas didžiausių pokyčių. Nebeliko vietos pasiteisinimui prieš save. Darbas su savimi sunkus ir jis vyksta nuolat, tik svarbu neapsimetinėti patiems prieš save. Labai smagu pastebėti ir pajausti tuos mažyčius pokyčius, vieni iš jų, laikui bėgant, virsta dideliais pasikeitimais. Ačiū ir sėkmės!

Kristina Vobolienė

gamybos planavimo vadybininkė
44 metai
Pradėjau vertinti savo laiką, kurio visada būdavo tiek pat – 24 val., tačiau dabar jis suplanuotas, su aiškiais prioritetais. Jame yra vieta poilsiui, sportui, šokiams. Atostogos svajonių šalyje po 13 metų – pasirodo tam yra ir laiko, ir pinigų. Turiningiems pokalbiams su draugais ir atviresniam bendravimui su artimaisiais. Iškelti tikslai skatina tobulėti, o vertybės neprarasti krypties net ir labai sudėtingoje situacijoje. Nevaldomą stresą pakeitė racionalūs veiksmai ir situacijos analizė. Atsirado supratimas, kad tai, ką išgyvenu, turiu teisę išgyventi ir tik aš renkuosi, kiek ilgai noriu su šia emocija gyventi. Mėgaujuosi naujais atradimais. Auginu drąsą būti savimi. 
Neskirstau gyvenimo į prieš ir po. Mokymai – tai proceso dalis. Nenutrūkstančio proceso dalis, kurią norisi tęsti. Tęsti, turint kitokius įgūdžius, įrankius, žinant kaip tai daryti ir kur galiu kreiptis pagalbos. Žinant, kad suklupus, rasiu būdų, kaip atsistoti. Esu dėkinga už tai, kad vėl noriu gyventi. Gyventi skirtingu ritmu, su savo jausmais ir siekiais. Ačiū už 365 dienas, kurios pakeitė mano gyvenimą.

Simona Kaminskienė

biuro vadovė
37 metai
Mokymų metu pristatytas metodikas supratau ir pritaikiau sau gana greitai, nes jos paprastos, o pateiktus pavyzdžius lengvai adaptavau savo situacijai. Pritaikius praktikas, mano galvoje atsirado aiškumas, sumažėjo chaoso tiek mintyse, tiek dienos rutinoje. Aš prisiminiau savo senas svajones, kurias jau buvau išbraukusi iš savo sąrašo, o trenerės Astos pagalba išdrįsau jų vėl siekti ir nusistačiau susijusius tikslus. Mokymų metu išaugo mano pasitikėjimas savo jėgomis ir dabar drąsiai renkuosi veiklas, dėl kurių anksčiau abejojau. Dabar turiu aiškią viziją, kokia noriu tapti po 3, 5 ar 10 metų. 
Rekomenduoju šiuos mokymus tiems, kurie priėjo kryžkelę tarp to, ką jau pasiekė, ir to, kur toliau eiti. Trenerė Asta pagelbės jums sudėlioti taškus ant „i“ ir rasti atsakymus net ir į tuos klausimus, kurių dar sau neuždavėte, bet kurie prisidės prie tolimesnės jūsų kelionės.
 
 

Birutė Gaigalaitė

apskaitos specialistė
35 metai
Mokymais aš esu patenkinta, kadangi sužinojau apie praktikas, kurias taikant gyvenime būtų mažiau neatsakingų poelgių, nerimo, daugiau motyvacijos ir pasitikėjimo savimi.
Bet... jų neužtenka tik žinoti, reikia ir taikyti. :) Esamu momentu esu emocinėje duobėje, išsibarščiusi, nerimo ir streso labai daug. Suprantu, kad tai ką sužinojau iš mokymų, taikiau nepakankamai atsakingai.
Tikiu, kad trenerių pagalba ir savo pačios pastangomis, man pavyks pasiekti norimų tikslų ir sumažinti esamą stresą ir nerimą.
Trenerę Inetą vertinu kaip įžvalgią, išklausančią, ramią asmenybę. Jos išsakytos įžvalgos padėjo atkreipti dėmesį į savo daromas klaidas.
Šiuos mokymus rekomenduočiau žmonėms, kurie turi abejonių dėl savo gyvenimo balanso.
 

Jurgita Kalvinskienė

vyr. finansininkė
45 metai
ŽIŪRĖTI DAR 3 ATSILIEPIMUS

Pamatykite, kaip pasikeitė dalyvių gyvenimas baigus „DaVinci 365“ programą
Per 12 mėnesių Jūs:

Spauskite čia ir asmeniškai Jums
pateiksime daugiau informacijos


NORIU SUŽINOTI DAUGIAU

„DaVinci 365“ programa yra sukurta intensyviai dirbančiam žmogui, todėl norimam rezultatui pasiekti galėsite skirti vos 3-4 valandas per savaitę. 80% mokymų laiko yra skiriami praktinėms, o 20% – teorinėms užduotims.


„DaVinci 365“ - vienintelė programa
Lietuvoje,kuri objektyviai matuoja pokyčiusPavyzdys: žmogaus bendras asmeninis
efektyvumas atliekant asmenybės portreto testą prieš pradedant mokymus


Pavyzdys: žmogaus bendras asmeninis
efektyvumas atliekant asmenybės portreto testą sėkmingai baigus mokymus

Pagrindinės pokyčių
programos temos:

Pokyčių programą sudaro:
Specialios praktinės užduotys
nuotolinio mokymosi platformoje


Maksimalų augimą
užtikrins:


Tomas Kaulinskas


„DaVinci 365“ programos įkūrėjas, asmeninio efektyvumo Treneris, daugiau nei 13 metų dirbantis su giluminiais mąstymo ir elgesio įpročių pokyčiais
veiklos patirtis
ekspertinės sritys
sertifikatai, diplomai, stažuotės, kita
kita informacija


Daugiau apie Tomą:Asta Pečiulienė


Sertifikuota „DaVinci 365“ programos Trenerė, dirbanti su giluminiais mąstymo ir elgesio įpročių pokyčiais
veiklos patirtis
sertifikatai, diplomai, stažuotėsIneta Morkūnienė


Sertifikuota „DaVinci 365“ programos Trenerė, dirbanti su giluminiais mąstymo ir elgesio įpročių pokyčiais
veiklos patirtis
sertifikatai, diplomai, stažuotėsNORIU SUŽINOTI DAUGIAU

Praktiniai mokymai siekiantiems
ilgalaikių pokyčių karjeroje
ir asmeniniame gyvenime


„DaVinci 365“ – unikali 12 mėnesių trukmės pokyčių
programa, laikoma vienu efektyviausių užtikrintų
pokyčių įrankiu visoje Lietuvoje.

NORIU SUŽINOTI DAUGIAU

REZULTATYVUMAS PAGRĮSTAS ĮGŪDŽIŲ ĮTVIRTINIMO TECHNOLOGIJA
12
metų veikianti
pokyčių programa
>1700
programą
baigusių dalyvių

Ar prisimenate tas akimirkas, kai Jus buvo apėmusi didžiulė motyvacija keistis ir siekti tikslų, kurių iš tiesų trokštate? Kiek laiko tai truko, kol vėl „išgaravo“ ir jūs pasinėrėte į kasdienių darbų ir rūpesčių rutiną, o tikslai... tie svarbiausi Jūsų tikslai, taip ir liko neįgyvendinti?


Su šia situacija nuolat susiduria daugiau žmonių, nei galėtumėte pagalvoti.

Tikėtina, esate svarstę, kad tikslų įgyvendinimui bei pokyčiams trukdo pasitikėjimo savimi ar laiko stoka.
O galbūt tai – nežinojimas, ko iš tiesų norite?

Deja, bet bandymai rasti atsakymus asmeninio tobulėjimo literatūroje ar vienos dienos seminaruose neatnešdavo norimų rezultatų.

Kodėl vis žlunga
bandymai keistis?


Dauguma mūsų bandymų keistis žlunga, nes siekiant užsibrėžto tikslo yra sudėtinga laikytis sau duotų pažadų. Dėl ko taip nutinka?

Atsakymas paprastas – naujiems pokyčiams ir įgūdžiams formuoti neužtenka dienos ar savaitės. Tam prireikia ne tik daugiau laiko, tačiau ir kryptingų pastangų.

Turime gerų žinių: Jūs iš tiesų galite sėkmingai valdyti savo gyvenimą!
Realių pokyčių pasieksite tada, kada išties aiškiai suvoksite savo poreikius bei norus. Tai jums padės lengvai pastebėti savo stipriąsias ir silpnąsias vietas: būtent jos padiktuos, kaip reikėtų keistis ir išsiugdyti tinkamus įpročius tikslui įgyvendinti.


Pokyčių programos „DaVinci 365“ metu Jūs išmoksite atrasti pagrindines problemas, trukdančias siekti ilgalaikių pokyčių asmeniniame gyvenime ir karjeroje.
Ką kalba „DaVinci 365“ pokyčių programą
baigę dalyviai?

Pamatykite, kaip pasikeitė dalyvių gyvenimas
baigus „DaVinci 365“ programą

Pagrindinis šios programos tikslas – padėti išsiugdyti tinkamus įpročius ir įgūdžius, kurie ne tik bus ilgalaikiai, tačiau ir radikaliai pakeis Jūsų gyvenimą į gerąją pusę.

Per 12 mėnesių Jūs:

Spauskite čia ir asmeniškai Jums
pateiksime daugiau informacijos


GAUTI DAUGIAU INFORMACIJOS

„DaVinci 365“ programa yra sukurta intensyviai dirbančiam žmogui,
todėl norimam rezultatui pasiekti galėsite skirti vos
3-4 valandas per savaitę. 80% mokymų laiko yra skiriami praktinėms,
o 20% – teorinėms užduotims.


„DaVinci 365“ - vienintelė programa Lietuvoje,
kuri objektyviai matuoja pokyčius

Pavyzdys: žmogaus bendras asmeninis
efektyvumas atliekant asmenybės portreto testą
prieš pradedant mokymus
Pavyzdys: žmogaus bendras asmeninis
efektyvumas atliekant asmenybės portreto testą
sėkmingai baigus mokymus

Pagrindinės pokyčių
programos temos:

Pokyčių programą sudaro:
Specialios praktinės užduotys
nuotolinio mokymosi platformoje


Maksimalų augimą užtikrins:


Tomas Kaulinskas


„DaVinci 365“ programos įkūrėjas, asmeninio efektyvumo Treneris, daugiau nei 13 metų dirbantis su giluminiais mąstymo ir elgesio įpročių pokyčiais
veiklos patirtis
ekspertinės sritys
sertifikatai, diplomai,
stažuotės, kita
kita informacija


Daugiau apie Tomą:

Asta Pečiulienė


Sertifikuota „DaVinci 365“ programos Trenerė,
dirbanti su giluminiais mąstymo ir elgesio
įpročių pokyčiais
veiklos patirtis
sertifikatai, diplomai,
stažuotės

Ineta Morkūnienė


Sertifikuota „DaVinci 365“ programos Trenerė,
dirbanti su giluminiais mąstymo ir elgesio
įpročių pokyčiais
veiklos patirtis
sertifikatai, diplomai,
stažuotės
GAUTI DAUGIAU INFORMACIJOS